.

.

КО Група Катнип wallидна топка - мачка банана - смешни играчки за пилешко куче мачка - поставете 3 парчиња меки производи за кучиња кучиња мачиња заби плишани палецот п

КО Група Катнип wallидна топка - мачка банана - смешни играчки за пилешко куче мачка - поставете 3 парчиња меки производи за кучиња

DEN 876.80
Залиха
Достапно за нарачка

Совршен подарок : За вашето домашно милениче или вашите пријатели кои имаат миленичиња Отпорен на залак : фино шиење на оваа играчка со мачки го прави траен за гризење. Не грижи се дека ќе се џвака. Миленичето може да го мириса мирисот кога игра, што го прави повозбудливо и релаксирачко. Безбеден и квалитетен материјал : потрајни памучни постелнина; Полнети со мек PP памук и природна мачка. Апликација : Направете го вашето домашно милениче помалку здодевно и забавно за џвакање, прегрнување и играње со. Помогнете да ги исчистите забите на мачките. Овие производи можат да се користат за декорација во домот на Пет. Безбедна гаранција за задоволство : Ние веруваме дека одличен квалитет на производот треба да биде достапен за секого, и наша мисија е да обезбедиме да ги добиете и производите со највисок квалитет и најдобрата достапна грижа за клиентите. Ако не сте целосно задоволни, едноставно контактирајте не. Име на производот Catnip играчки за детали за производот за миленичиња : - Големина : како што е прикажано на сликата - Материјал : Catnip + памук и ткаенина - пакет Вклучуваат : 3 парчиња Зошто купување на нашите предмети? - За нас, искуството за купување клиенти и придобивките се наши први приоритети. Затоа, ние секогаш се трудиме да одговориме на вашите грижи што е можно поскоро. - Нашите производи се исто како и на сликата. - Имаме подобри цени ако купите повеќе артикли. - Обично обработуваме нарачки и испорака во рок од 48 часа по приемот на исплатата. Белешка : - Ве молиме, бидете внимателни да изберете правилно производи од Копет за да обезбедите квалитетни и точни описи на производот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат