.

.

Термички О Веб Трајно Лепило .312 Лента Тркач XL Рефил, Мултипак од 12

Термички О Веб Трајно Лепило .312 Лента Тркач XL Рефил, Мултипак од 12

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Земја на Потекло : КОРЕЈА, РЕПУБЛИКА (ЈУЖНА) Должината на Пакетот На Производот е 1,3 инчи. Ширината на Пакетот На Производот е 3,56 инчи. Висината на Пакетот На Производот е 5,45 инчи. Земја на Потекло : КОРЕЈА, РЕПУБЛИКА (ЈУЖНА). Должината на Пакетот На Производот е 1,3 инчи. Ширината на Пакетот На Производот е 3,56 инчи. Висината на Пакетот На Производот е 5,45 инчи. Термички О веб трајно лепило .312 инчен тркач на лента XL рефил, Мултипакет од 12.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат