.

.

Франкенштајн налепница налепница 4 х 5

Франкенштајн налепница налепница 4 х 5

DEN 63.84
Залиха
Достапно за нарачка

Сосема нова налепница Изработени од висококвалитетен винил. Може да се примени на било која чиста површина. Само излупете и залепете. Во светот превозот. Сосема нова налепница. Изработени од висококвалитетен винил. Може да се примени на било која чиста површина. Само излупете и залепете. Во светот превозот. Сосема нова налепница е изработена од висококвалитетен винил. Тоа е умре сече околу контурата на сликата. Ув и отпорен на вода.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат