.

.

Fomiyes Пластична ламба сенка рамна глава за лабави за потковица за лампи за лампи за лампи за сенка на сенка на капакот на светлината за лустери за приврзоци за приврз

Fomiyes Пластична ламба сенка рамна глава за лабави за потковица за лампи за лампи за лампи за сенка на сенка на капакот на светлината за

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Овие нијанси на потковица се лесни за инсталирање и отстранување, брза и лесно е да се замени сенката на таванот, мазниот раб на сенката нема да ви наштети на рацете при инсталирање на сенката и сијалицата, и двете се погодни за професионална и лична употреба Сенка за ламба за табели Совршена абажур за ламба за маса, лустер, wallидна ламба, светилки од кандела, светилки, подни ламби. Овие бели нијанси се погодни за многу стилови на осветлување, можете да ги користите за да создадете подни ламби, ламби за маса, светилки за суета, ламби за приврзоци и wallидни ламби. Широка апликација : Заменливата абажур е погодна за разни стилови на осветлување, убаво како ламби за маса, wallидни ламби, подни ламби, приврзоци за приврзоци и може да се совпаднат со вашата спална соба, канцеларија, дневна соба и така натаму, додавајќи боја и шарм во вашата соба . Практичен подарок : Таквата деликатна и практична пластична абажур е идеален подарок за домаќинство за вашето семејство, пријатели и колеги, што може добро да ја украси просторијата додека ефикасно избегнува прашина и друга варијарка. Овие нијанси за замена на ламбата се погодни за најразлични стилови на осветлување, можете да ги користите за да направите подни ламби, ламби за маса, светилки за суета, приврзоци за приврзоци, wallидни ламби и повеќе, додавајќи боја и шарм во вашата соба. Овие нијанси на потковица се лесни за инсталирање и отстранување, брза и лесно е да се замени сенката на таванот, мазниот раб на сенката нема да ви наштети на рацете при инсталирање на сенката и сијалицата, и двете се погодни за професионална и лична употреба . Сенка за ламба за табели Совршена абажур за ламба за маса, лустер, wallидна ламба, светилки од кандела, светилки, подни ламби.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат