.

.

Boxwave Car Mount Компатибилен со Sharp Aquos R2 Compact - монтирање на автомобили X -прекинувач, монтирање на воздушен вентил за монтирање на автомобили Едноставно минимално за Sharp Aq

Boxwave Car Mount Компатибилен со Sharp Aquos R2 Compact - монтирање на автомобили X -прекинувач, монтирање на воздушен вентил за

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

? [Едноставен и лесен за употреба] Монтирање на автомобили во Boxwave компатибилно со Sharp Aquos R2 Compact Користејќи едноставен, но брилијантен концепт за безбедно да го зафатите вашиот компактен Aquos R2, монтирањето на автомобилот X-Switch е брзо и лесно! Само испуштете го вашиот компактен Aquos R2, а тежината на вашиот телефон ќе предизвика рацете автоматски да се затворат и безбедно да се завиткаат околу вашиот уред за вашето патување. Нема потреба од специјални метални плочи или други наметливи doodads, ова е едноставно како што добива. ⚓ [Прво безбедност] Монтажата за автомобили X-Switch го олеснува одговорот на повиците, користете ги вашите GPS или да свирите музика без да ги извадите очите од патот! Целосно прилагодливо за да го навалите Aquos R2 компактен кон вас, за да можете да го видите вашиот екран додека ги држите рацете каде што припаѓаат - на воланот!. ? [Висок квалитет] Конструиран со највисок квалитет на материјали, мазната поликарбонат на автомобилот X-прекинувач е силна и издржлива! Гумените покриени со гума цврсто се зафаќаат на отворите за воздух од кој било вид за да обезбедат безбедност на вашиот уред преку какви било турбуленции што може да ги доживеете за време на вашето возење. ? [Економично] Зошто да платите повеќе за монтирање на автомобил кога монтирањето на автомобилот X-Switch е ниска цена и дали работата? Со толку одлична цена, купете 2 или 3 за вашите пријатели за да можат да уживаат во безбедно возење!. ? [Компактен и лесен] Монтажата за автомобили X-Switch е направено за патување со ширина само 3 инчи, за да можете да го однесете каде и да одите! Лесната конструкција е помала од унца, но сепак ја прави својата работа за да ви обезбеди безбедно и безбедно искуство без раце. ? [Едноставен и лесен за употреба] Монтирање на автомобили во Boxwave компатибилно со Sharp Aquos R2 Compact. Користејќи едноставен, но брилијантен концепт за безбедно да го зафатите вашиот компактен Aquos R2, монтирањето на автомобилот X-Switch е брзо и лесно! Само испуштете го вашиот компактен Aquos R2, а тежината на вашиот телефон ќе предизвика рацете автоматски да се затворат и безбедно да се завиткаат околу вашиот уред за вашето патување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат