.

.

Колумбија Комплетна кошула со долг ракав за сребрени гребени

Колумбија Комплетна кошула со долг ракав за сребрени гребени

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

100% полиестер Омни-сенки широк спектар UPF 50 Заштита на сонце. Омни-Вик ја повлекува влагата од телото, така што потта може брзо да испари. Џеб на градите со странична кука и затворање на јамка. Погледнете и почувствувајте добро без оглед на времето со нашата најнова облека и опрема изградени за да ве одржат удобни и заштитени во текот на целата сезона.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат