.

.

Елка на таблети со предводена светлина Божиќна забава Декорација Божиќни дрвја украси вештачко новогодишно дрво за маса за маса дома Божиќ DIY декор

Елка на таблети со предводена светлина Божиќна забава Декорација Божиќни дрвја украси вештачко новогодишно дрво за маса за маса дома Божиќ

DEN 427.20
Залиха
Достапно за нарачка

Единица за висококвалитетна елка : Елката на масата прифаќа технологија за бело прскање, а дебелите гранки и лисја изгледаат реално од близу до далеку Основата ќе обезбеди поголема поддршка и рамнотежа за дрвјата да ги натера да стојат исправени и да ги спречат да кршат и да се превртат. Можете да уживате во белиот снег и зелените борови новогодишни елки. Осветлете го Божиќ : Закачете украси, ставете низа светла околу елката, вклучете го прекинувачот за батерии (батериите не се вклучени), а вашата елка ќе биде попривлечна ноќе. Така можете да уживате во времето да го изградите ова мало дрво со децата. Издржлива : новогодишната елка е изработена од висококвалитетен ПВЦ материјал, што го прави да изгледа пореално и дебели. Неговата рамка од метално дрво и пластичната основа можат да издржат многу фестивали. Лесно за инсталирање : Потребно е малку време да се соберете и украсите. Проширете ги гранките на минијатурната вештачка бор за да го направите бујна и истегнување, и обесете ги горните starsвезди, LED светла и украси со семејството и пријателите. Willе го задржи вашиот дом совршен во текот на празникот. Идеални Божиќни украси : Десктоп новогодишна елка со украси е погодна за секоја пригода. Може да се користи за украсување простории, канцеларии, спални соби, дневни соби, училници, кафулиња, ресторани, затворени простории, на отворено и каде и да сакате да одите. Ова е исто така совршен подарок за пријателите и семејството. Единица за висококвалитетна елка : Елката на масата прифаќа технологија за бело прскање, а дебелите гранки и лисја изгледаат реално од близу до далеку. Основата ќе обезбеди поголема поддршка и рамнотежа за дрвјата да ги натера да стојат исправени и да ги спречат да кршат и да се превртат. Можете да уживате во белиот снег и зелените борови новогодишни елки. Осветлете го Божиќ : Закачете украси, ставете низа светла околу елката, вклучете го прекинувачот за батерии (батериите не се вклучени), а вашата елка ќе биде попривлечна ноќе.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат