.

.

Леќи со solustre со ваша шема Флорална лепила за лаптоп лаптоп лаптоп, тенок аспиратор и паметни телефони веб -заштитни паметни телефони, блокатор на воздухот, веб -каме

Леќи со solustre со ваша шема Флорална лепила за лаптоп лаптоп лаптоп, тенок аспиратор и паметни телефони веб -заштитни паметни телефони,

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Компјутерски капаци на камера : Универзален за десктоп компјутер, таблет и лаптоп Корица за веб-камера со телефон : анти-peeping, анти-хакерство, додаток за приватност и безбедност. Корица за веб -камера за лаптоп : Блокаторот на веб -камерата внимателно одговара на камерата, интегрирана како една. Покрив за слајд на фотоапаратот : Покривање на вашата камера само еден слајд, едноставен и удобен. Додатоци за лаптоп : Вашата приватност Нашата веб -камера покритие ја обезбедува вашата приватност зад лаптопот. Лизгајте го капакот на веб -камерата отворено кога е потребно и додека ги блокира потенцијалните хакери еден допир. Покрај тоа, затворањето на вашиот лаптоп не е проблем заради ултра тенок дизајн. Пакетот вклучува карактеристики на капаците од 4 x фотоапарати- може да се даде како подарок на вашето семејство и пријател. - Color : - Size : 1.08in - The webcam blocker fits the cameraclosely, integrated as one - Note : clean the area around camera withdry cloth then stick adhesive part to your device - Material : ABS - Елегантна цветна шема, модерна декорација на Анделегант за вашиот уред.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат