.

.

Четка за Шишиња луфа И Четка За Чистење Кујнски Влакна Од Сисални Влакна, Еколошка Четка За Чистење Со Нула Отпад-Пакет од 2

Четка за Шишиња луфа И Четка За Чистење Кујнски Влакна Од Сисални Влакна, Еколошка Четка За Чистење Со Нула Отпад-Пакет од 2

DEN 143.84
Залиха
Достапно за нарачка

ЕКОЛОШКИ сув Воздух после употреба и перење Поради нив се изградени од природни материјали, може да има мала разлика во бојата со слики, ве молиме љубезно разберете го ова, благодарам ! ● Купување Без ризик Ако има некаков проблем со квалитетот не ги исполнува вашите стандарди, ве молиме контактирајте не со масажа, ние ЌЕ го решиме проблемот ШТО Е МОЖНО ПОБРЗО, ве молиме уживајте во ова апсолутно безгрижно купување.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат