.

.

GueRotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на флуоресценција, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за ормани и фиоки, сина шема на плажа

GueRotkr 4 компјутери, рачки на кабинетот на флуоресценција, копчињата за кабинети, копчињата за облекување, рачки за ормани и фиоки, сина

DEN 448.00
Залиха
Достапно за нарачка

❥ Кабинетот се справува со материјал : АБС, стакло Материјалот е сигурен и издржлив. ❥ Карактеристики на копчињата на кабинетот : Површината е мазна и не ја повредува раката. Лесен за инсталирање. Опремено со завртки. Зелената флуоресценција ќе се испушти во темната околина. ❥ Рачки за ормани и фиоки : Погодно е за ормани, мебел, гардероби, фиоки, гардероби, книжари и така натаму. Можете да ја внесете мојата продавница за да ги видите производите со други обрасци. Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини. ❥ Купувајте со доверба : Ние сме убедени во квалитетот и перформансите на нашите производи, доколку има какви било проблеми со квалитетот со нашите производи, ве молиме контактирајте со нашата услуга за клиенти, ние ќе ви обезбедиме услуга за поврат без враќање. ❥ Услуга за клиенти : Ако имате какви било прашања, можете да контактирате со нас, нашата услуга за клиенти ќе одговори на вашите прашања во рок од 24 часа. Задоволството на клиентите е наш приоритет број еден.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат