.

.

Gelisite 6 пакувања памучни крпи за бебиња за бебиња дополнително абсорбента мека за момчиња и девојчиња

Gelisite 6 пакувања памучни крпи за бебиња за бебиња дополнително абсорбента мека за момчиња и девојчиња

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

【Soter & удобно】 Нашите крпи од бурпа се направени од најмекиот 100% чешлана памучна фронт и нелизгање на полиестерска руно ткаенина назад, таа е помека од другите памук што треба Чувајте ја облеката сува 【Криван дизајн】 Крзниците за бура се дизајнирани криви во средина, можат да направат подобра работа во вклопувањето на рамото, многу лесен за употреба. Секоја крпа од бура мери приближно 18 x 9 инчи, што го прави совршена големина за да го заштитите рамото од оние прекрасни плукања. Set Сет за подароци од 6 пакувања】 6 Подароци за пакувања што ви овозможуваат лесно да се замените, ќе ви помогнат со целиот хаос, да го олесните вашиот живот. Едноставен и елегантен, неутрален дизајн, во мода засекогаш, што го прави убав подарок и за момчињата и за девојчињата. 【Мулти-употреба】 Оваа мулти-употреба крпа од бура може да се користи како голема биб, плунка крпа, крпа за перници за бебиња, крпа против спојување и др. Тоа е задолжително за модните родители со својата симпатична шема и неутрални бои. 【Услуга за клиенти】 Ние сме многу сигурни во квалитетот на нашите производи, но ако имате какви било прашања во врска со производите, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви испратиме нова или ќе ве вратиме. 【Soter & удобно】 Нашите крпи од бурпа се направени од најмекиот 100% чешлана памучна фронт и нелизгање на полиестерска руно ткаенина назад, таа е помека од другите памук што треба Чувајте ја облеката сува. 【Криван дизајн】 Крзниците за бура се дизајнирани криви во средина, можат да направат подобра работа во вклопувањето на рамото, многу лесен за употреба. Секоја крпа од бура мери приближно 18 x 9 инчи, што го прави совршена големина за да го заштитите рамото од оние прекрасни плукања. Set Сет за подароци од 6 пакувања】 6 Подароци за пакувања што ви овозможуваат лесно да се замените, ќе ви помогнат со целиот хаос, да го олесните вашиот живот. Едноставен и елегантен, неутрален дизајн, во мода засекогаш, што го прави убав подарок и за момчињата и за девојчињата. 【Мулти-употреба】 Оваа мулти-употреба крпа од бура може да се користи како голема биб, плунка крпа, крпа за перници за бебиња, крпа против спојување и др. Тоа е задолжително за модните родители со својата симпатична шема и неутрални бои. 【Услуга за клиенти】 Ние сме многу сигурни во квалитетот на нашите производи, но ако имате какви било прашања во врска со производите, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви испратиме нова или ќе ве вратиме.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат