.

.

Комбо комплет за акциони камера Navitech 18-во-1 со случај на EVA-компатибилен со ACTION ACTION ACTION ACTION ACTION MUVI KX-1

Комбо комплет за акциони камера Navitech 18-во-1 со случај на EVA-компатибилен со ACTION ACTION ACTION ACTION ACTION MUVI KX-1

DEN 367.84
Залиха
Достапно за нарачка

18 Во еден комплет за додатоци за акциони фотоапарати Лента за глава, лента за зглоб, лента за градите, клип за ротирајбал, монтирање на велосипед, клуч, монтирање на чаша за вшмукување, кутија за камера, торба за носење на влечење, стап за шипки, рачен монопод, селфи стап, 2 x изборот на камера монтирање и 2 x адаптери за статив. Официјален производ и пакување на Navitech. 24 -часовна поддршка на клиентите. 12 -месечна гаранција. 1 x лента за лента на ременот на главата монтажа 1 x лента за ременот на градите монтирање 1 x лента за зглобот монтажа 1 x 360 степени ротирачки ранец клип монтирање 1 x држач за лента за велосипеди држач за држач 2 x велосипед држач за монтирање адаптер за вшмукување на карто 1 x Extendable рачка Monopod 2 x рачка монопод адаптер 1 x лебдечка рачка зафат 2 x површина Брзо ослободување тока 2 x површина j-кука тока 2 x палци 1 x клуч 1 x торбичка.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат