.

.

Олитоп Феникс 7/Феникс 6/Феникс 5/епикс 2 Часовни Ленти, 22мм Брзо Лесно Вклопување Еластична Најлонска Замена Нараквица Растеглива Лента За Гармин Инстинкт, Феникс 6 ?

Олитоп Феникс 7/Феникс 6/Феникс 5/епикс 2 Часовни Ленти, 22мм Брзо Лесно Вклопување Еластична Најлонска Замена Нараквица Растеглива Лента За Гармин

DEN 319.84
Залиха
Достапно за нарачка

Q Компатибилни Модели Quolytop еластични ленти Компатибилен Со Garmin Феникс 7 Сафир Соларни / Феникс 7 Соларни, ЕПИКС 2, Феникс 6 Про/Сафир, Феникс 5/5 Плус, Пристап S60/S62, Quatix 5 / Quatix 6, Forerunner935/945/Пристап S60/Quatix 5 Паметен Часовник! Не одговара на други модели, ве молиме проверете го моделот на часовникот пред нарачката Q Компатибилни Модели Quolytop еластични ленти Компатибилен Со Garmin Феникс 7 Сафир Соларни / Феникс 7 Соларни, ЕПИКС 2, Феникс 6 Про/Сафир, Феникс 5/5 Плус, Пристап S60/S62, Quatix 5 / Quatix 6, Forerunner935/945/Пристап S60/Quatix 5 Паметен Часовник! Не одговара на други модели, ве молиме проверете го моделот на часовникот пред нарачката. ●Широк Прилагодлив Опсег●можеме да добиеме соодветна големина на брендот со прилагодување на јамката од нерѓосувачки челик. Растегливите големини на опсегот на часовникот одговараат на зглобовите 6,6"-9,5", можат брзо и лесно да ја прилагодат големината на лентата и правилно да одговараат на сите, лесни за ставање или полетување, лесни и супер удобни. ●Удобен и Еластичен Материјал Qharlam издржливи еластични ремени за јамка за жени мажите се направени од најлон за дишење, флексибилни и перат, Меки и удобни, не ја иритираат кожата и не се тријат на зглобот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат