.

.

Зукеелиг Гумен Нов Стаклен Прозорец Бришач За Домаќинство Чистење На Автомобили Туш Бања Огледало Стругалка Отстранување На Пареа Нечистотија Чистење Четка Алат?

Зукеелиг Гумен Нов Стаклен Прозорец Бришач За Домаќинство Чистење На Автомобили Туш Бања Огледало Стругалка Отстранување На Пареа Нечистотија

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Флексибилното, но издржливо силиконско сечило лесно ги отстранува ѓубрињата од сапун, капките вода и бигорот, но не остава ленти ●Дизајнот на контактната површина со двојна наклон ја прави силиконската стругалка поефикасна од едностраната гумена стругалка, не оставајќи траги од вода по бришењето. ●Лесна и разноврсна стругалка; компактна големина за лесно складирање. ●Пластична рачка со големо влијание; економична стругалка за секојдневна употреба. Флексибилното, но издржливо силиконско сечило лесно ги отстранува ѓубрињата од сапун, капките вода и бигорот, но не остава ленти. ●Дизајнот на контактната површина со двојна наклон ја прави силиконската стругалка поефикасна од едностраната гумена стругалка, не оставајќи траги од вода по бришењето. ●Лесна и разноврсна стругалка; компактна големина за лесно складирање. ●Пластична рачка со големо влијание; економична стругалка за секојдневна употреба. Материјалпп+TPRtype One-странични бришења што ќе се користат Во Категоријата домашен производ Прирачник.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат