.

.

ДРЖАЧ ЗА Фен ЗА Коса ХЕИМП Држач За Закачалка Држач За Фен За Коса Монтиран На Ѕид Држач За Алати За Коса Ѕидна Полица За Бања Фен За Коса Држач За Фен За Коса Организ

ДРЖАЧ ЗА Фен ЗА Коса ХЕИМП Држач За Закачалка Држач За Фен За Коса Монтиран На Ѕид Држач За Алати За Коса Ѕидна Полица За Бања Фен

DEN 451.20
Залиха
Достапно за нарачка

ДРЖАЧ за ЧЕТКА за ЗАБИ за БАЊА изгледа убаво и модерно, совршено ја украсува вашата куќа, го прави вашиот живот удобен ДРЖАЧ ЗА ФЕН ЗА КОСА НА ЅИД РЕШЕТКА за СКЛАДИРАЊЕ НА ФЕН За КОСА Применлива за ѕид во бања или тоалет, лесна за инсталирање. ФЕН ЗА КОСА КОРИСТИ ДРЖАЧ ЗА ФЕН ЗА КОСА СО ЅИД Кој ја Поседува способноста за абење и отпорност, многу . Погоден за повеќето лавици за фен за коса. Висечки простор за складирање, практичен и удобен. ДРЖАЧ ЗА ФЕН за КОСА во БАЊА Ефикасно држете повеќе работи, можете да суспендирате на вратата на кабинетот и на други места. КУЈНСКИ ЅИДНИ ПОЛИЦИ Бања КАДИ Практични И удобни, совршени за чување фен за коса, виткање коса и други ситници. ДРЖАЧ за ЧЕТКА за ЗАБИ за БАЊА изгледа убаво и модерно, совршено ја украсува вашата куќа, го прави вашиот живот удобен. ДРЖАЧ ЗА ФЕН ЗА КОСА НА ЅИД РЕШЕТКА за СКЛАДИРАЊЕ НА ФЕН За КОСА Применлива за ѕид во бања или тоалет, лесна за инсталирање. ФЕН ЗА КОСА КОРИСТИ ДРЖАЧ ЗА ФЕН ЗА КОСА СО ЅИД Кој ја Поседува способноста за абење и отпорност, многу . Погоден за повеќето лавици за фен за коса. Висечки простор за складирање, практичен и удобен. ДРЖАЧ ЗА ФЕН за КОСА во БАЊА Ефикасно држете повеќе работи, можете да суспендирате на вратата на кабинетот и на други места. КУЈНСКИ ЅИДНИ ПОЛИЦИ Бања КАДИ Практични И удобни, совршени за чување фен за коса, виткање коса и други ситници. Heimpackage Листа 1 x Држач За Фен За Косакарактеристики-Погоден за повеќето лавици за фен за коса. Висечки простор за складирање, практичен и удобен држач за фен.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат