.

.

2канц Про Мат Бели Професионални Безжични Слушалки Преку Уво-Подобрени 50мм Неодимиумски Драјвери, Затворен Грб, Кадифени Перничиња За Уши, 8-Насочни Прилагодливи У?

2канц Про Мат Бели Професионални Безжични Слушалки Преку Уво-Подобрени 50мм Неодимиумски Драјвери, Затворен Грб, Кадифени Перничиња За Уши,

DEN 1119.84
Залиха
Достапно за нарачка

ВРВЕН КВАЛИТЕТ ДИЏЕЈ ЗВУК : Подобрените 50мм Неодимиумски Возачи обезбедуваат јасен, јасен звук, моќен бас и совршени издигнувања и падови Идеален за следење, мешање, снимање, изведување во живо или сесии за лично слушање. Ви овозможува да ја слушате музиката онака како што сакал уметникот. ИЗГРАДЕНИ ЗА УДОБНОСТ : cusономските Кадифени Перничиња За уши Со Комфрасофт се специјално дизајнирани за максимална удобност и изолација на бучава. Прилагодената зашиена и обложена лента за глава обезбедува меко и релаксирачко вклопување со повеќе точки на прилагодување. 90° вртливите преклопни ушни перничиња обезбедуваат преносливост. БЕЗЖИЧНА ФУНКЦИОНАЛНОСТ : со 35 стапки безжично поврзување и до 85 часа траење на батеријата, МОЖЕТЕ да ги однесете ВАШИТЕ 2 КАНЦ насекаде. ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2canz 2one Модел Премиум Безжични Слушалки Преку Уво, 3,5 mm до 3,5 mm Кабел со вграден микрофон (долг 4 стапки), прирачник за употреба.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат