.

.

Втор ПОТПИС ЗА СЈАЈ На Кожата За Галакси С II WIMAX ISW11SC/au ASCG2W-ABWH-193-K551

Втор ПОТПИС ЗА СЈАЈ На Кожата За Галакси С II WIMAX ISW11SC/au ASCG2W-ABWH-193-K551

DEN 672.48
Залиха
Достапно за нарачка

Овој случај на паметни телефони е популарен бренд "ВТОРА КОЖА" со огромен број компатибилни модели и дизајни! Материјал : тело На Случај/СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Обработка : пренос на филм, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : насекаде печатење. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! Опис на производот : специјален случај Galaxyiwimaxisw11sc/au направен ОД SHEONE кој е голема тежина на графити сцени во ВЕЛИКА британија и е високо ценет за апстрактна работа. Спецификациите може да се менуваат без претходна најава. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со приложено куќиште (само кабел) што не е компатибилно со полначи од типот на работната површина. Може да има случаи кога бојата на куќиштето може да избледи поради технологијата на производство.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат