.

.

Семетал 8 парчиња Розова Рачка За Влечење Со Една Дупка Метални Копчиња За Мебел Во Форма На Детелина Со Четири Лисја За Вратата На Фиоката На Кабинетот, Кои Доаѓаат

Семетал 8 парчиња Розова Рачка За Влечење Со Една Дупка Метални Копчиња За Мебел Во Форма На Детелина Со Четири Лисја За Вратата На Фиоката

DEN 131.36
Залиха
Достапно за нарачка

Пакет : 8 парчиња х Розова Четири Лист Детелина Форма Гардероба Копчиња Со Завртки Големина : 49х22мм/1,93 "х0, 87"; Дебелина : 4,5 мм. копчињата за влечење Фиоки со Една дупка се направени од легура на цинк,цврсти и издржливи за употреба. Елегантното копче за влечење е погодно за кабинети, корпа за отпадоци,врати,комоди, кујнски фиоки, гардероби итн. Четири детелина дизајн може да го направи вашиот дом декор класичен и елегантен изглед. Пакет : 8 парчиња х Розова Четири Лист Детелина Форма Гардероба Копчиња Со Завртки. Големина : 49х22мм/1,93 "х0, 87"; Дебелина : 4,5 мм. копчињата за влечење Фиоки со Една дупка се направени од легура на цинк,цврсти и издржливи за употреба. Елегантното копче за влечење е погодно за кабинети, корпа за отпадоци,врати,комоди, кујнски фиоки, гардероби итн. Четири детелина дизајн може да го направи вашиот дом декор класичен и елегантен изглед. Спецификации на производот Име На Производ : Кабинет Копчиња Материјал : Боја На Легура На Цинк : Розова Големина : 49х22мм/1,93" х0, 87 " Дебелина : 4,5 мм Завртки : М4 х 27мм Тежина На Пакетот : 201 Г Содржина На Пакетот : 8 парчиња х копчиња За фиоки Со завртки Ако имате било какви проблеми, ве молиме испратете ни е-пошта и ние сме многу подготвени да ги решиме проблемите за вас.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат