.

.

ДУБАО Европски Гроздобер Телефон Рустикален Стил Жичен Домаќинство Фиксна Дневна Соба Антички Декоративни Орнаменти

ДУБАО Европски Гроздобер Телефон Рустикален Стил Жичен Домаќинство Фиксна Дневна Соба Антички Декоративни Орнаменти

DEN 432.00
Залиха
Достапно за нарачка

Издржлив материјал Рачно изработени, цврсти и отпорни на абење. Гроздобер телефонски моделирање, за вашиот дом декорација шлаг на тортата. Најдобар избор за подароци. Погоден за сместување во канцеларија, дневна соба, штанд за продавници, кревет во спална соба, работна соба, хотел итн. Издржлив материјал рачно изработен, цврст и отпорен на абењегроздобер телефонско моделирање, за вашата домашна декорација глазура на тортата најдобар избор за подароци погоден за сместување во канцеларија, дневна соба, штанд за продавници, кревет во спална соба, работна соба, хотел, итн. Вкупна висина од околу 24 СМ; должина на микрофон : 24 см материјал} смола[Апликација] хотел за студирање Во дневна соба, итн.Телефонска функција] ИД на повикувач, бирање, барање за дневник за повици [пакување] во јп торба, заштита од пена, жолта кутија : Поради рачно изработени дела, може да постои личен агол на мерење околу 1см отстапување, предмет на вистинската работа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат