.

.

Х-ДРЕ 4мм х 160мм Рачна Самостојна Алатка Заострен Триаголник Квадратен Комплет За Датотеки 10 Еез (4мм х 160мм херамиента де бриколаје Тријангуло конико Јуего де архив?

Х-ДРЕ 4мм х 160мм Рачна Самостојна Алатка Заострен Триаголник Квадратен Комплет За Датотеки 10 Еез (4мм х 160мм херамиента де бриколаје Тријангуло

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Метал, Гума; Нето Тежина : 164гр Содржина На Пакетот : 10 Парчиња x Датотека; Име На Производ : Датотека. Дијаметар на дупката за дупчење : 4мм/0,15". Вкупна Должина : 160мм/6"(вкупна Должина : 160 мм / 6''. Боја : Сива, Црвена(Боја : Грис, Рохо. 4мм х 160мм Рачна Самостојна Алатка Заострен Триаголник Квадратен Комплет За Датотеки 10 Парчиња Најчесто се применува на метал, обработка на дрво, уметност и занаети и работа со стакло и мермер, овие датотеки можат да ги задоволат вашите различни потреби.Овие популарни прецизни датотеки се неопходна механичка алатка за механика, поправка на електроника, обработка на дрво и други applications.It овозможува прецизно поднесување во тврди области на метал, дрво, пластика, керамика, итн.10 костуми, различни форми, ниту една продажба 1, 1 Еез Рамна ширина на рап : 7,5 мм/0,3 Инчи2, 2 Еез триаголник ширина на распрснување : 7мм/0,3 Инчи; 5мм/0,2 Инчи3, 2 Еез кружен дијаметар на распрснување : 4мм/0,15 Инчи4, 1 Еез Квадратна ширина на рап : 3,5 мм/0,1 Инчи5, 3 компјутери овална ширина на рап : 7,5 мм/0,3 Инчи;6,5 мм/0,25 инчи6, 1 Еез Полукружна Ширина на Рап : 7мм/0,3 инчи Повеќе Вредност за сам ! ! ! !0дескрипција На Шпански 4мм х 160мм херамиента де бриколаје Тријангуло конико Јуего де архивос куадрадос 10 пиезасматеријал : Метал, Каучо; Пезос Нето : 164гконтенидо дел пакет : 10 пиези х архиво; номбре дел продукто : Архиводијаметро дел Вастаго : 4 Мм / 0,15' 'Вкупна Должина : 160 мм / 6' 'Боја : Грис, Рохо.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат