.

.

Хаишоп Урна За Кучиња Пепел Погреб Урни За Пепел Возрасни Мали Спомен Кремирање Урни Кремирање Урни Рачно Изработен Сувенир Керамика/Возрасни/Мачки/Кучиња 1008

Хаишоп Урна За Кучиња Пепел Погреб Урни За Пепел Возрасни Мали Спомен Кремирање Урни Кремирање Урни Рачно Изработен Сувенир Керамика/Возрасни/Мачки/Кучиња

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

ПРОЦЕС : бојата е полна, линиите се и мазни, внатрешниот ѕид е во ред, а текстурата е густа Материјал : керамика, супер печат, , , долгорочно зачувување на пепел. ИЗДРЖЛИВ : ригорозен процес, без избледување, без ' рѓа, униформа дебелина и издржливост. Во споредба со традиционалните метални производи, има очигледни предности. Керамиката може да се чува дури и 1000 години. Таа е идеална за декорација и погреб. Безбедност : безбедно складирање без мешање.Тркалезно дно, безбедно и стабилно, мазно и нежно и не ја повредува масата.Достапно по прифатлива цена за убав и достоинствен споменик на вашата изгубена Сакана. ЛОКАЦИЈА : Ставете ги во камини, полици за книги, па дури и градини за да ги одбележите на внимателен начин. Нема потреба од комплицирани процедури за чистење и одржување, само користете сува крпа за да ја отстраните прашината. ПРОЦЕС : бојата е полна, линиите се и мазни, внатрешниот ѕид е во ред, а текстурата е густа. Материјал : керамика, супер печат, , , долгорочно зачувување на пепел. ИЗДРЖЛИВ : ригорозен процес, без избледување, без ' рѓа, униформа дебелина и издржливост. Во споредба со традиционалните метални производи, има очигледни предности. Керамиката може да се чува дури и 1000 години. Таа е идеална за декорација и погреб. Безбедност : безбедно складирање без мешање.Тркалезно дно, безбедно и стабилно, мазно и нежно и не ја повредува масата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат