.

.

ВАЛИКЛУД 20 парчиња Божиќен Асортиман На Ѕвона Од Џингл Шарени Ѕвона Со Санки Божиќни Самостојни Изработки Ѕвона Празнично Ѕвоно За Украси Од Венец Венец

ВАЛИКЛУД 20 парчиња Божиќен Асортиман На Ѕвона Од Џингл Шарени Ѕвона Со Санки Божиќни Самостојни Изработки Ѕвона Празнично Ѕвоно За Украси

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Разновидна колокација на бои, можете да изберете различна боја ЗА САМОСТОЈНО Во секоја кутија има доволно ѕвона за ваша употреба. Погоден за сите видови рачно изработени додатоци. Совршен За новогодишни украси, Новогодишна елка и врата и венец. Виси овие ѕвона орнаменти за декорација на вратата, прозорецот, елка, венец, итн. Лесно да ви донесе забавна и фестивалска атмосфера. Се усвојуваат висококвалитетен материјал. Ние ви нудиме сигурна услуга по продажбата. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи или какви било проблеми со вашите пакети, слободно контактирајте не. Опис Разновидна колокација на бои, можете да изберете различна боја ЗА САМОСТОЈНО. Во секоја кутија има доволно ѕвона за ваша употреба. Карактеристики-Боја : Шарени-Големина : 2. 79во Материјал : Железен Пакет, Вклучувајќи 20 х Божиќни ѕвона.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат