.

.

Кореле Сјај 12-парче чипови &засилувач; Пукнатини Отпорни Вечера Во Собата, Услуга за 4

Кореле Сјај 12-парче чипови &засилувач; Пукнатини Отпорни Вечера Во Собата, Услуга за 4

DEN 1008.00
Залиха
Достапно за нарачка

Комплет од 12 парчиња вклучува : 4 - 10,25"Чинии за Вечера, 4 - 6,75" Чинија За Десерт, 4 - 18оз Чинии За Супа / Житни култури Чипови и пукнатини отпорни. Практично нераскинливо. Дизајн за заштеда на простор. Плочите и чиниите лесно се редат. Лесен за ракување поради неговиот тенок, лесен, но издржлив дизајн. Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Комплет од 12 парчиња вклучува : 4 - 10,25"Чинии за Вечера, 4 - 6,75" Чинија За Десерт, 4 - 18оз Чинии За Супа / Житни култури. Чипови и пукнатини отпорни. Практично нераскинливо. Дизајн за заштеда на простор. Плочите и чиниите лесно се редат. Лесен за ракување поради неговиот тенок, лесен, но издржлив дизајн. Микробранова печка и машина за миење садови безбедно. Кореле Сјај 12-парче Чипови И Пукнатини Отпорни Сет За Вечера е дизајниран да донесе елегантен дизајн на масата. Елегантниот, но модерен изглед доаѓа со неверојатна издржливост, така што можете да се фокусирате на обезбедување одлични оброци и создавање слатки спомени, или за време на секојдневните оброци или специјални прилики.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат