.

.

Goobay 51961 DisplayPort/DVI-D Адаптер Кабел 1.2, Позлатени, 2 Метри Кабел Должина

Goobay 51961 DisplayPort/DVI-D Адаптер Кабел 1.2, Позлатени, 2 Метри Кабел Должина

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

ЗА пренос НА HD видео сигнали од компјутер на монитор Особено погоден за видео потоци, игри или за проширување на работните станици. Златни контакти за подобрен пренос на сигнал. резолуција : 3840 € 2160p. за пренос НА HD видео сигнали од компјутер на монитор. Особено погоден за видео потоци, игри или за проширување на работните станици. Златни контакти за подобрен пренос на сигнал. резолуција : 3840€2160p. Display Port машки > DVI - D Машки Двојна Врска (24+1 пин).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат