.

.

ЗВНАВ Андроид 11 Тесла Автомобил Стерео За Lexus LS460 LS600H 2007-2015, Qualcomm Snapdragon, 256GB, IPS Екран На Допир, Автомобил GPS Навигација Главата Единица, Bluetooth

ЗВНАВ Андроид 11 Тесла Автомобил Стерео За Lexus LS460 LS600H 2007-2015, Qualcomm Snapdragon, 256GB, IPS Екран На Допир, Автомобил GPS

DEN 2639.84
Залиха
Достапно за нарачка

€® Компатибилност На возилото ● За Lexus LS460 LS600 H 2007-2015, ве Молиме имајте предвид дека има две верзии, ве молиме проверете ја втората слика и изберете го точниот модел за вашиот автомобил €®Сосема Нова серија€Андроид 11 Систем Со Qualcomm Snapdragon 665 Окта ЈАДРО ПРОЦЕСОРОТ. Чипсет : КЦМ6125. 8 GB RAM МЕМОРИЈА+128 GB ROM .Поддршка На Google map/IGO/Sygic/Waze/Yandex навигација. Поддршка 4g/Wifi/мобилен телефон жариште.Поддржете ја функцијата За Безжична Јаболко Карплеј. € ® Plug И Play Q Доаѓа Со приклучок и Кабел За Играње и canbus, Фабричка Контрола На Воланот За Поддршка, Сензор За Радарско Паркирање и Приказ На Информации За Климатизација. €é multifunctions ®Вграден радио модул SI4745, функција за поддршка НА RDS.Вграден ДСП (16 бендови НА ЕК). Вграден 7850 Засилувач, аудио излезна моќност 45w*4.0 handsfree повик. ●Професионални услуги пред продажба и по продажбата ● продавница За излез На Производителот со 1 година Гаранција + соработка со фабрика за автомобили директно плус доживотна услуга по продажбата. Доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не по пошта [email protected] или pls кликнете На "ZWNAVGPS Официјална Продавница" потоа кликнете на "постави прашање" за да не контактирате. €® Компатибилност На возилото ● За Lexus LS460 LS600 H 2007-2015, ве Молиме имајте предвид дека има две верзии, ве молиме проверете ја втората слика и изберете го точниот модел за вашиот автомобил. €®Сосема Нова серија€Андроид 11 Систем Со Qualcomm Snapdragon 665 Окта ЈАДРО ПРОЦЕСОРОТ. Чипсет : КЦМ6125. 8 GB RAM МЕМОРИЈА+128 GB ROM .Поддршка На Google map/IGO/Sygic/Waze/Yandex навигација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат