.

.

Бемемо Рачни Обожаватели Свила Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Преклопен Вентилатор За Црковен Свадбен Подарок, Услуги за Забави, Сам Декорација

Бемемо Рачни Обожаватели Свила Бамбус Преклопен Вентилатор Рачен Преклопен Вентилатор За Црковен Свадбен Подарок, Услуги за Забави, Сам Декорација

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Практична алатка за ладење : користете многу малку напор во зглобот за да ги избегнете трепкањата или топлината во жешките летни денови, навистина може да се добие убав ветер Направете уникатни ракотворби сами : можете да го насликате со прекрасни цртежи или зборови, користете за украсување на ѕидот од вашата куќа или канцеларија или како посебен подарок испратен до пријателите. Многу намени : користете како невестински танцувачки реквизити, црковен свадбен подарок, услуги за забави, одличен декор ЗА ѕидови ВО домот и канцеларијата, реквизити за изведба на сцени, итн. Лесен и преклопен : убаво се вклопува во вашата чанта кога е затворен, извадете го за да добиете повеќе воздух кога времето е премногу топло, лесно за носење во секојдневниот живот. Материјал : составен од црна свилена ткаенина и бамбусови ребра, црните вентилатори создаваат романтичен изглед; Големина : мери околу 8,3 инчи/ 21 см долга и 14,6 инчи/ 37 см широк (кога е отворен). Практична алатка за ладење : користете многу малку напор во зглобот за да ги избегнете трепкањата или топлината во жешките летни денови, навистина може да се добие убав ветер. Направете уникатни ракотворби сами : можете да го насликате со прекрасни цртежи или зборови, користете за украсување на ѕидот од вашата куќа или канцеларија или како посебен подарок испратен до пријателите. Многу намени : користете како невестински танцувачки реквизити, црковен свадбен подарок, услуги за забави, одличен декор ЗА ѕидови ВО домот и канцеларијата, реквизити за изведба на сцени, итн.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат