.

.

ИНФАНС 4 во 1 Дрвен Столче За Бебиња, Столче За Лулка/Седиште За Засилување/Столче За Мали Деца Столици за Јадење За Новороденчиња со Двоен Отстранлив Послужавник, Б?

ИНФАНС 4 во 1 Дрвен Столче За Бебиња, Столче За Лулка/Седиште За Засилување/Столче За Мали Деца Столици за Јадење За Новороденчиња со Двоен

DEN 2559.84
Залиха
Достапно за нарачка

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака. Предметот мора да се врати во нова и неискористена состојба. Одете На Вашите Нарачки за да започнете со враќање. Печатете ја етикетата за враќање на превозот. Qurvertible 4-ВО-1® : ИНФАНС 4-во-1 мултифункционален дрвен столче за високи.Погоден за 6 месеци до 6 години.Можете да ја промените висината на столот во различни режими со прилагодување на нозете и рокерот.Мултифункционалниот режим на високо столче може да се претвори во столче за бебиња, столче за лулка, седиште за засилување за бебиња или детско столче.Се што ви треба е стол за да ги задоволите вашите бебиња различни потреби додека тој расте. Quoffort s различни потреби.Кошница за складирање со голем капацитет за бебиња и играчки.Мекото и удобно перниче може да се отстрани и замени, лесно за чистење.Создадете чиста средина за вашето бебе. Qustly &УНИКАТЕН ДИЗАЈН qu : нашите новороденчиња дрвени столици за јадење дизајн убава и дарежлива, функционална, е добар помошник за родителите, децата растат добар партнер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат