.

.

Оптика ЗА новороденчиња DXR-8 Видео Монитор За Бебиња Со Заменливи Оптички Леќи

Оптика ЗА новороденчиња DXR-8 Видео Монитор За Бебиња Со Заменливи Оптички Леќи

DEN 1072.00
Залиха
Достапно за нарачка

ДОБИТНИК на наградата 2018 : Популарна Механика Најдобар Монитор За Бебиња, 25 Заменлива способност за оптички леќи : ви овозможува да го прилагодите аголот на гледање и зумирањето. За разлика од интернет камерите : нема време за вчитување за отворање апликација. Инстант репродукција, без заостанување и не го поврзува екранот на вашиот паметен телефон благодарение на посветениот екран од 3,5 инчи. 100% дигитална приватност : нема видео или звук поминат преку интернет. Далечинска тава/навалување/зумирање. Видео мониторот ЗА бебиња ЗА Оптика ЗА Новороденчиња DXR-8 има долга евиденција како монитор на кој можете да му верувате. Неговата компактна големина постигнува совршена рамнотежа помеѓу перформансите и разноврсноста, бидејќи е мал и доволно лесен монитор за носење низ куќата, додека нуди неверојатен квалитет на видео и аудио. Ако барате монитор за бебиња со камера и аудио, DXR-8 е доверлив монитор што ќе ви го обезбеди вам и на вашето бебе тој мир на умот. DXR-8 е видео монитор за бебиња со опции за леќи на камерата. Разменете помеѓу леќите со нормален, зум и широк агол (продадени одделно) за да одговараат на потребите за поставување на камерата. Земете зум на следното ниво со користење на објективот за зумирање и дигиталниот зум заедно. Видео и аудио доводот DXR-8 baby monitor се пренесува преку безбеден внатрешен канал од 2,4 GHz со fhss технологија. За разлика од мониторите за бебиња овозможени преку интернет, ниту една информација не се споделува или комуницира преку интернет на видео мониторот за бебиња DXR-8, што значи дека вашата приватност на вас и вашето бебе нема да биде загрозена.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат