.

.

А&засилувач;Ј ДИЗАЈН Бебе Дете Момчиња Господин Костум Во Собата, 3 парчиња Облека кошули &засилувач; Елек &засилувач; Панталони

А&засилувач;Ј ДИЗАЈН Бебе Дете Момчиња Господин Костум Во Собата, 3 парчиња Облека кошули &засилувач; Елек &засилувач; Панталони

DEN 1163.20
Залиха
Достапно за нарачка

Памучна Мешавина Машинско Перење. Памучна мешавина, мека и удобна, дише и без иритација на кожата. Ова е нов дизајн на фустан кошули со монтажни машна, црн елек и еластични појас панталони за момчиња. Костумите за мали деца се погодни за облекување и симпатични. Костумот за момчиња за мали деца е погоден за свадба, фотосесија, црква, роденденска забава, божиќ, церемонија на посветеност, коктел забава, семејни прослави, исто така може да биде вашата велигденска облека за момчиња и облека за носители на прстени. Вклучен пакет : 1 х Момчиња Фустан кошула + 1 х Елек + 1 х панталони+ 1 х Отстранлива Машна. Машина за перење, но миење раце е најпосакувана. Бебиња роденден. Формална пригода. Велигден, Божиќ, Ноќта на Вештерките или друг прославен фестивал. Вклучен пакет : 1 х фустан кошула + 1 х елек + 1 х панталони. Машничката совршено одговара на оделото. Отстранлив, прилепува од двете страни. Лесна ткаенина што дише. Разноврсна кошула за облекување со копчиња.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат