.

.

Аголно Склоплива Кутија За Складирање Украс Кутија За Складирање Играчки Корпи За Складирање Чист Контејнер Со Кутија За Чување Плакар Кутија За Складирање Склоп?

Аголно Склоплива Кутија За Складирање Украс Кутија За Складирање Играчки Корпи За Складирање Чист Контејнер Со Кутија За Чување Плакар

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Пвц ПРЕКЛОПНА КУТИЈА за СКЛАДИРАЊЕ Конструиран со користење на висококвалитетен материјал, ја обезбедува неговата безбедност и може да го користи со доверба. ОРГАНИЗАТОРОТ за ШМИНКА завршува со едноставно и удобен дизајн, што го олеснува складирањето облека во вашиот секојдневен живот. КУТИЈА за ИГРАЧКИ доволно простор-складирање треба подобро, што може да ви овозможи да држите многу повеќе работи како облека, играчки, списанија, книги и што било друго, многу погодно и практично. ПРЕКЛОПЛИВА КОРПА за ПЕРЕЊЕ цврстиот и висококвалитетен материјал ја прави кутијата за складирање ткаенина од оксфорд и да биде некое време дома. СКЛОПУВАЧКИТЕ ПОПРЕЧУВАЧИ завршуваат со рачки, лесни и удобни за носење и поместување на корпата за складирање. Список на пакети 1 х Карактеристики на кутијата за складирање-тој е многу лесен и убав, може да се стави во секој агол од кантите за организатори за складирање домашни играчки. - Боја : Сива Мултифункционална Кутија За Складирање-Избрани висококвалитетни материјали, кои можат безбедно и издржливо за организатор за Складирање на временска маса. - Има одлична изработка, компактен е и практичен и нема лесно да се оштети канти за складирање што се преклопуваат. - Едноставен е во дизајнот, но практичен е за употреба, што ќе ви даде Фантастично Искуство за користење Организатор на Датотеки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат