.

.

WISYOK 450 ПАРЧИЊА Обоени Занаетчиски Стапчиња, 2,5 Инчни Мини Стапчиња Од Дрво, Занаетчиски Стапчиња Виножито, Стапчиња За Сладолед ЗА DIY, Занаетчиски Креативни Дизајни,

WISYOK 450 ПАРЧИЊА Обоени Занаетчиски Стапчиња, 2,5 Инчни Мини Стапчиња Од Дрво, Занаетчиски Стапчиња Виножито, Стапчиња За

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Мини Големина : неговата должина е само 2,56 инчи, а ширината е 0,39 Инчи 6 живописни бои за избор : црвена, портокалова, жолта, зелена, сина и виолетова. Ви овозможува да имате повеќе избори во рачно изработената изработка и да произведувате подобри и поубави дела. Може да се користи и за правење мали носачи на сладолед. Одличен материјал : Стапчиња за Пупки изработени од висококвалитетно природно дрво од бреза. Безбедна, права, мазна површина, издржлива, без бруси, нема лесно да се подели и може да биде обоена или обоена за да работи со кој било проект. Поттикнување на создавање : Супер забава за децата ДА НАПРАВАТ САМИ. Широко се користи за правење рамки, дрвени етикети на растенија, стапчиња за лепчиња, правење десерти, архитектонски проекти, занаети за забави и сите видови украси за домови. Најдете ја вашата инспирација, дизајнирајте свој манипулативен модел на занаетчиски стап. Асистент за учење : Стапчињата Се одлична алатка за наставниците и родителите да ги едуцираат своите деца. Децата можат да научат математичко броење додека се забавуваат и ја подобруваат креативноста! Нека блескаат децата!. Лесен за употреба : дрвени стапчиња за стапчиња занаетите се совршен избор за производство на сладолед.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат