.

.

Основни работи На амазон Дизни | Марвел | Војна На Ѕвездите Момчиња И Мали Деца Поларно Руно Со Целосен Патент Потсмеваат Јакни

Основни работи На амазон Дизни | Марвел | Војна На Ѕвездите Момчиња И Мали Деца Поларно Руно Со Целосен Патент Потсмеваат Јакни

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Затворање на патент. Машинско Перење. Задолжителна јакна која е подготвена за авантура без разлика на времето. Официјален дизни лиценциран производ. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Најдете го вашиот стил На Дизни! Најважните работи И дизни пар за да додадете некое чудо во вашата гардероба со свежи отпечатоци и дезени за вашето семејство со вашите омилени ликови Од Мики, Марвел До Војна на Ѕвездите и многу повеќе. Јакна Што Мора Да ја имате и која е подготвена за авантура без разлика на времето.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат