.

.

Плажа Ботанички Навлажнувачки Сапун Бар

Плажа Ботанички Навлажнувачки Сапун Бар

DEN 577.60
Залиха
Достапно за нарачка

Навлажнувачки Воведување На Плажа Ботанички Навлажнувачки Сапун-совршен додаток на вашата дневна рутина за нега на кожата! Натопен со мешавина од негување шеа путер, хидратантно маслиново масло и смирувачко кокосово масло, овој сапун е дизајниран да ја одржува вашата кожа да изгледа и да се чувствува мека, мазна и здрава. Направено со целосно природни состојки од растително потекло, Ботанички Производи На Плажа Навлажнувачкиот Сапун е доволно нежен дури и за најчувствителните типови кожа. Тој е ослободен од груби хемикалии, вештачки мириси и синтетички конзерванси, што го прави безбеден и ефикасен избор за секој што сака да го подобри режимот за нега на кожата. Овој сапун е совршен за употреба во текот на целата година, но особено корисен за време на суво, студено време. Богатата, кремаста пена обезбедува интензивна хидратација, додека комбинацијата на шеа путер и кокосово масло работат заедно за да ја заклучат влагата и да спречат сувост.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат