.

.

МЕРЛИОН ПРИРОДНИ Расул Глина Во Прав 227гм / 8ОЗ

МЕРЛИОН ПРИРОДНИ Расул Глина Во Прав 227гм / 8ОЗ

DEN 207.84
Залиха
Достапно за нарачка

Фино Одделение Расул Глина Во Прав (големина на мрежа > 80) Глинено Потекло : Индија. Идеален за вашиот РЕЦЕПТ ЗА Лице/коса САМ. Пакување : Спакувана Во Воздушно затегната торбичка со странични шипки ОД HDPE со Клип За Торба за повторно запечатување. Мерлион Природни Расул Глина Во Прав се произведува и спакувани ВО ИСО сертифициран објект. Во Мерлион Природните ние се осигура дека само свежи серии на производи се спакувани. Со векови луѓето се потпираа само на природата и природата за нивните потреби за убавина. Природните Глини се одлични за апликации за нега на убавина. Глините се наоѓаат природно во неколку бои и секоја има свои својства. Глината е ѕвездена компонента во толку многу маски бидејќи апсорбира нечистотии и други придобивки. Овие Глини можете Да ги користите Во Вашите Маски За Лице Направете Го Тоа Сами ( САМОСТОЈНО), Маски за Коса и сродни рецепти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат