.

.

4 јули Тенкови Блузи Мали Момчиња Американско Знаме Маици Бебешки Кошули Патриотски Врвови

4 јули Тенкови Блузи Мали Момчиња Американско Знаме Маици Бебешки Кошули Патриотски Врвови

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Маиците се погодни за мали деца од 1 до 7 години Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини, ако вашето бебе е очигледно над просекот, може да размислите да нарачате поголема големина од препорачаната. Големината се мери со рака, може да има разумна грешка од 1 инч, ве молиме разберете. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ДИЗАЈН : блузи за тенкови за мали момчиња, Маица Без ракави со пруги со елементи на знамето на сад. Избраниот стил го отелотворува патриотизмот,патриотските кошули што ги сака детето. ГРАФИЧКИ : американски знаме резервоарот блузи. Во маичката доминираат сина, црвена и бела боја, со ленти и ѕвездена графика. ПОВОД : Маица Без Ракави За Мали Момчиња е совршена за секој празник или пригода како Што се 4-ти јули Денот на Независноста, Денот на Сеќавањето, Денот На Знамето, Денот на Ветераните, Парадите и Деновите на Сеќавање. ДЕТАЛИ : блузите за резервоари за Мали Деца се направени од 100% памук, кој е мек, удобен и пријателски за кожата, дише и кул, совршен за жешките летни денови. ГОЛЕМИНА : Детските Маици се погодни за бебиња, мали момчиња или девојчиња на возраст од 2-7 години. Ве молиме изберете ја соодветната големина според табелата со големини. Дизајнот на горниот дел од резервоарот е инспириран од Американското знаме, вклучувајќи елементи на бои на знамиња, модели на ѕвезди и дизајни на ленти.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат