.

.

Акефг Кревет Одмор Читање Перници Голем Триаголен Клин Перница, Татами Потпирач За Грб Перница, Дневен Кревет Тапациран Перници, Двојно Кревет Перница Долга Перни?

Акефг Кревет Одмор Читање Перници Голем Триаголен Клин Перница, Татами Потпирач За Грб Перница, Дневен Кревет Тапациран Перници, Двојно Кревет

DEN 4447.84
Залиха
Достапно за нарачка

Памук, кадифе ●УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ● : триаголно перниче за грб користете кадифена ткаенина погодна за кожата, удобна, дише; Полнети со бисерен памук со висока еластичност, Дебеличка. Убава боја, која не само што носи удобност, туку и мода во вашиот дом. ● ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН● : Фино производство, чисти рабови. Независно внатрешно јадро, торбата за складирање од едната страна е удобна и практична. Флексибилни копчиња, скриен издржлив метален патент, лесен за отстранување и миење. Ова ја прави вашата спална соба да работи добро. €СОВРШЕН за ЧИТАЊЕ во КРЕВЕТ : перницата за читање обезбедува одлична поддршка за грбот /лумбалниот дел и дава максимална удобност при читање, гледање Телевизија, играње видео игри или дури и ноќно купување преку интернет. ●ЛЕСНО СЕ ПЕРЕ лесно ЗА РАСКЛОПУВАЊЕ : Само измијте го капакот на оваа перница покрај креветот во машината за перење и исушете го воздухот; не препорачуваме користење пегла, белило, фен или хемиско чистење. Не исплакнете го внатрешното јадро со вода. ● Пред клиентот : задоволството на Клиентите е нашата главна цел, ве молиме контактирајте не ако имате љубопитност / прашања / предлози за производот или нашата услуга, ние ќе ви дадеме одговор што е можно поскоро. ●УДОБЕН МАТЕРИЈАЛ● : триаголно перниче за грб користете кадифена ткаенина погодна за кожата, удобна, дише; Полнети со бисерен памук со висока еластичност, Дебеличка. Убава боја, која не само што носи удобност, туку и мода во вашиот дом. ● ERGОНОМСКИ ДИЗАЈН● : Фино производство, чисти рабови. Независно внатрешно јадро, торбата за складирање од едната страна е удобна и практична. Флексибилни копчиња, скриен издржлив метален патент, лесен за отстранување и миење. Ова ја прави вашата спална соба да работи добро. €СОВРШЕН за ЧИТАЊЕ во КРЕВЕТ : перницата за читање обезбедува одлична поддршка за грбот /лумбалниот дел и дава максимална удобност при читање, гледање Телевизија, играње видео игри или дури и ноќно купување преку интернет. ●ЛЕСНО СЕ ПЕРЕ лесно ЗА РАСКЛОПУВАЊЕ : Само измијте го капакот на оваа перница покрај креветот во машината за перење и исушете го воздухот; не препорачуваме користење пегла, белило, фен или хемиско чистење.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат