.

.

Бидефорд Ќебиња Микро Кадифен Електричен Загреан Ќебе Со Дигитален Контролер, Кралица, 180гр Сина Стрелка

Бидефорд Ќебиња Микро Кадифен Електричен Загреан Ќебе Со Дигитален Контролер, Кралица, 180гр Сина Стрелка

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер ГОЛЕМИНА НА КРАЛИЦАТА : МЕКА и УДОБНА – никогаш повеќе не се качувајте во ладни чаршафи Електричното Загреано Ќебе во ултра мека удобна Микро кадифен Ткаенина Близнак и Целосна големина вклучуваат 1 контролер кралицата и кралот големина вклучуваат 2 контролори 100 Полиестер. ТЕРАПЕВТСКО ОЛЕСНУВАЊЕ НА ЦЕЛОТО ТЕЛО со ПРИЛАГОДЛИВИ ПОСТАВКИ за ТОПЛИНА-пријатното микро кадифен ќебе има ултра тенки жици за греење за дополнителна удобност Дигиталниот Контролер Вклучува автоматско исклучување и 10 поставки за топлина. БЕЗБЕДНОСТ-НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА-контролорот вклучува тајмер за автоматско исклучување За безбедност И сигурност Сите Ќебиња На Бидефорд се тестирани и одобрени од 3-та страна (УЛ Или ЕТК Интертек) за да се усогласат со стандардите за безбедност во индустријата. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ И ЛЕСНА НЕГА-ќебето е машина за перење и фен безбедно За ваша погодност погрижете се да ги исклучите и отстраните контролорите пред миење Не користете продолжен кабел или лента за напојување за овие ќебиња. - 5 години ограничен производителот. опис на возраста : Возрасни. ГОЛЕМИНА НА КРАЛИЦАТА : МЕКА и УДОБНА – никогаш повеќе не се качувајте во ладни чаршафи Електричното Загреано Ќебе во ултра мека удобна Микро кадифен Ткаенина Близнак и Целосна големина вклучуваат 1 контролер кралицата и кралот големина вклучуваат 2 контролори 100 Полиестер. ТЕРАПЕВТСКО ОЛЕСНУВАЊЕ НА ЦЕЛОТО ТЕЛО со ПРИЛАГОДЛИВИ ПОСТАВКИ за ТОПЛИНА-пријатното микро кадифен ќебе има ултра тенки жици за греење за дополнителна удобност Дигиталниот Контролер Вклучува автоматско исклучување и 10 поставки за топлина. БЕЗБЕДНОСТ-НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА-контролорот вклучува тајмер за автоматско исклучување За безбедност И сигурност Сите Ќебиња На Бидефорд се тестирани и одобрени од 3-та страна (УЛ Или ЕТК Интертек) за да се усогласат со стандардите за безбедност во индустријата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат