.

.

Креативен Марк Про Мозочен Удар Powercryl Уметник 5 Парче Светла Четка Сет, Боја Четки За Акрилик, Акварел, Гуаче И Маслени Бои

Креативен Марк Про Мозочен Удар Powercryl Уметник 5 Парче Светла Четка Сет, Боја Четки За Акрилик, Акварел, Гуаче И Маслени Бои

DEN 118.88
Залиха
Достапно за нарачка

Синтетички комплет четка за светла со кратка рачка; дизајниран за сите потреби за акрилно сликање, од течност до тешко тело; вклучува организатор на црни четки за патување со патент Изработена со комерцијална мешавина од 3 одделни дијаметри на испреплетени синтетички влакна на косата; беспрекорна никелирана ферули 90 ден гаранција. Синтетички комплет четка за светла со кратка рачка; дизајниран за сите потреби за акрилно сликање, од течност до тешко тело; вклучува организатор на црни четки за патување со патент. Изработена со комерцијална мешавина од 3 одделни дијаметри на испреплетени синтетички влакна на косата; беспрекорна никелирана ферули 90 ден гаранција. Про Мозочен Удар акрилни четки може да се користат со сите видови акрилик, од течност до екстра-тешки телесни акрилик. Овој сет вклучува Само Светли четки. Карактеристики комерцијална комбинација На Powercryl од 3 одделни дијаметри на испреплетени синтетички влакна на косата. Комбинацијата им дава на овие четки за боја свиленкасто мазно чувство, добра апсорпција, извонредна структурна способност и одлична ригидност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат