.

.

ГРЕТД Хеч Повлечете Ја Палубата На Палубата Рачка Отпорна На Корозија Кревање Хардверски Додатоци За Бродови Од Нерѓосувачки Челик Шкафче Прстен Подна Тока

ГРЕТД Хеч Повлечете Ја Палубата На Палубата Рачка Отпорна На Корозија Кревање Хардверски Додатоци За Бродови Од Нерѓосувачки

DEN 2319.68
Залиха
Достапно за нарачка

Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 316 Рамна фитинг кревање повлечете рачка. Исплакнете ја рачката за подигнување со големо влечење за 2 или 3 прсти. Рачката за подигнување на рамна е максимална отпорност на корозија и издржливост. Димензии за плоча за лице 76х57х10мм, со 4 парчиња завртки од нерѓосувачки челик. Изработени од висококвалитетен нерѓосувачки челик 316.Рамна фитинг кревање повлечете рачка.Исплакнете ја рачката за подигнување со големо влечење за 2 или 3 прсти.Рачката за подигнување на рамна е максимална отпорност на корозија и издржливост.Димензии за плоча за лице 76х57х10мм, со 4 парчиња завртки од нерѓосувачки челик.Материјал : 316 Нерѓосувачки Челик Боја : Сребрена Големина : прибл. 76х57х10мм (Lx Wx T)Простор На Дупката за Завртки : 25мм; вклучен е 66ммпакет : 1 x Рачка На Капакот На Палубата4 x Завртки : 1. Поради различниот монитор и светлосниот ефект, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат