.

.

Под Оклоп Момчиња Отпадник 2.0 Печатени Шорцеви

Под Оклоп Момчиња Отпадник 2.0 Печатени Шорцеви

DEN 479.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Затворање на врвка. Машинско Перење. Мазна, лесна ткаенина за брзо сушење за супериорни перформанси. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Обвиткан еластичен појас со надворешен кабел за влечење. Отворени џебови за раце. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Мазна, лесна ткаенина за брзо сушење за супериорни перформанси. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Технологијата против мирис е суперлативна иновација која помага да се спречи мирисот. Обвиткан еластичен појас со надворешен кабел за влечење. Отворени џебови за раце.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат