.

.

Гербер бебе-девојки 8-пакет Кратки Ракави Боди

Гербер бебе-девојки 8-пакет Кратки Ракави Боди

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Памук; Памук; Вискоза Повлечете го затворањето. Вклучува осум боди со бели герберски кратки ракави. 100% памучно ребро обезбедува дополнителна дишење. Затворање на дното повисоко во предниот дел за лесно менување. Лесно проширливото деколте на рамото на скутот ги прави брзо да се повлечат наутро. Рационализираните денови за перење се со лесна нега, машинско перење и сува ткаенина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат