.

.

Куче Поводник Сплитер Јас Срцето Зомби Задебелени Букви Црна Зелена Црвена 1 Нога Долга 1 Инч Широк

Куче Поводник Сплитер Јас Срцето Зомби Задебелени Букви Црна Зелена Црвена 1 Нога Долга 1 Инч Широк

DEN 356.80
Залиха
Достапно за нарачка

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски сплитер за поводник за кучиња е направен за да го покаже уникатниот стил на вашите кучиња низ сите сезони. Со над инженерски клип и силен прстен, овој издржлив сплитер може да издржи се што вашите кучиња можат да јадат. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Достапни се соодветни каишки и јаки. Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски сплитер за поводник за кучиња е направен за да го покаже уникатниот стил на вашето куче низ сите сезони. Со над инженерски клип и силен прстен, овој издржлив сплитер може да издржи се што вашите кучиња можат да јадат. Овој производ е официјално лиценциран со Тока Надолу.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат