.

.

ТАКТИЧКА Торба За Прашка OTDSEEKER, Тактички Ранец За Мажи, Воена Торба EDC,Машка Торба За Рамо, Дневна Спортска Торба За Мажи

ТАКТИЧКА Торба За Прашка OTDSEEKER, Тактички Ранец За Мажи, Воена Торба EDC,Машка Торба За Рамо, Дневна Спортска Торба За Мажи

DEN 0.67
Залиха
Достапно за нарачка

Quight chang tactical sling торба изработена ОД 600 D Полиестер Не е лесно да се скрши и малку водоотпорен. ●Мулти Џебови●главниот меѓу џеб со дизајн на три помошни џебови. Доаѓа со преклопен ремен за рамо и прицврстувачка триаголна тока која може да биде до 40 инчи и лесна за складирање организатор,Супер мека и вентилирана перница за грб за вашите секојдневни активности. ●Разноврсност●Торбата За Гради Со Прашка Може да се вчита со i Pad, мини радија, паметни телефони, паричници и други дневни потреби. ●Погоден за} пакетот Прашкаст погоден за активности на отворено, прикриен и лесен за вадење предмети. супер кул и удобен. Погоден И за еднодневни патувања, дневни планинарења, секојдневно шетање, одење на теретана, возење велосипед дури и кампување. Ако имате било каков проблем во врска со нашиот тактички ранец со едно рамо, ве молиме слободно контактирајте не, можеме да понудиме најдобро решение за вас. Ранецот Со Прашка е погоден за активности на отворено, прикриен и лесен за вадење предмети.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат