.

.

Војна На Ѕвездите 2-Парче Лабава Пижами Во Собата

Војна На Ѕвездите 2-Парче Лабава Пижами Во Собата

DEN 191.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Официјално Лиценциран Лукас Војна На Ѕвездите Стока. Лукас Војна На Ѕвездите Деца И Возрасни Кои Одговараат На Празнични Семејни Пижами За Спиење. Големина ЗА ДЕЦА : Доенчиња и Мали деца (12М, 18М, 24М, 2Т, 3Т, 4Т), Големи Деца (4, 6, 8, 10). Големина ЗА ВОЗРАСНИ : Мажи И Дами-XS-S-M-L-XL-XXL. Удобен материјал-оваа пижама е направена од меки и удобни ткаенини за да се обезбеди пријатна сезона за одмор за целото семејство! Направено од 100% полиестер. Лесна нега - овој производ е изработен од висококвалитетни ткаенини, што го прави неверојатно лесен за нега и рутини пред спиење ветре. За да ги сведете на минимум главоболките за перење и да обезбедите држење на предметите по повторното перење, ве молиме измијте со детергент.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат