.

.

Ле Мие ТГФ-Б Засилувач - Анти Стареење Троен Фактор На Раст Серум За Лице со хијалуронска Киселина &засилувач; Пептиди, Хидратантен Серум За Лице Без Парабени

Ле Мие ТГФ-Б Засилувач - Анти Стареење Троен Фактор На Раст Серум За Лице со хијалуронска Киселина &засилувач; Пептиди, Хидратантен Серум За

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Свилен, хидратантен серум кој помага да се подобри изгледот на контурите на лицето, ја намалува појавата на фини линии и брчки и го враќа здравиот сјај Карактеристики 4 моќни пептиди, 5 револуционерни протеини, екстракт од алги, супероксид Дисмутаза антиоксиданс и гинко билоба. За разлика од серумите базирани на вода, овој производ има богата, хидратантна база на хијалуронска киселина. Ги зголемува резултатите кога се користи со други производи за нега на кожата. По чистењето и тонирањето, нежно нанесете 3-5 капки на лицето и вратот наутро и навечер. Избегнувајте предели околу очите. Нема врзива, згуснувачи, полнила, сулфати или парабени. Суровост Слободен, никогаш не тестиран на животни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат