.

.

Француски Мебел Списание Табела Заврши: Бела

Француски Мебел Списание Табела Заврши: Бела

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Идеален за домашна канцеларија или дувлоПотребно Е Собрание.Материјал : Дрво.Димензии на ставката : 23,5 "Л х 15,1" В х 21,9 " Х. Современ стил со овална маса. Држачот на списанието ги одржува материјалите за читање организирани и достапни.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат