.

.

Fupfli Патување со леснотија - Контејнер за складирање на протези | Преносен држач | Држач за стража на устата | Кутија за стоматолошки апарати | Удобен контејнер за про?

Fupfli Патување со леснотија - Контејнер за складирање на протези | Преносен држач | Држач за стража на устата | Кутија за стоматолошки апарати

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Контејнер за складирање на протези : Чувајте ги вашите протези безбедни и чисти со нашиот уникатен дизајн за заклучување на кутиите што спречува случајно отворање, обезбедувајќи подобро за вашиот стоматолошки апарат Преносен држач : Нашиот контејнер за стражари на устата е лесен и мал по големина, што го олеснува чувањето и носењето каде и да одите. Совршено за дома, канцеларија или употреба на патувања. Уста чувар : Нашата трапезоидна облик на протеза кутија со транспарентен дизајн ви овозможува лесно да ги пронајдете забите на стража. Тоа е исклучително и практично решение за складирање и заштита на вашиот стоматолошки апарат. Држач на стоматолошки апарати : Лесно чувајте ја устата или протезите побезбедни и повеќе хигиенски да ги користите со нашата премиум материјал пластична обвивка која е испуштена во прав, водоотпорна и нема да попушти, обезбедувајќи употреба на употреба. Контејнер за протези за патувања : Грижете се за вашиот стоматолошки апарат во движење со нашата уста што е совршена за патување. Тоа е погодно и практично решение што нема да сакате да бидете без!. Прирачник за производи. Прирачник за производи. Вовед : Овој контејнер за складирање на протези има уникатен дизајн за заклучување за да се спречат случајни отвори и да се обезбеди подобро за вашиот стоматолошки апарат, малата и лесна големина го прави совршен за дома, канцеларија и патувања користејќи ја трапезоидната форма и транспарентното појавување на стражарот на устата се обајцата Исклучителна и практична можете да ја чувате вашата уста или протези безбедни и хигиенски со овој премија-квалитетен пластичен држач кој е пропорен во прав, водоотпорен и отпорен на пукнатини, обезбедувајќи употреба на употреба, грижа за вашиот стоматолошки апарат со овој преносен и удобен држач за стоматолошки апарати.

Карактеристики на предлогот

Item Type:
Retainer
Material:
Plastic
Package List:
1 x Retainer :

Купувачи како што избираат