.

.

Bigfoot UFO Wealens Diamond Sainting Kits 5d DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallид декор за возрасни 8 x12

Bigfoot UFO Wealens Diamond Sainting Kits 5d DIY целосна вежба Rhinestone Arts Wallид декор за возрасни 8 x12

DEN 287.84
Залиха
Достапно за нарачка

Хемиска ткаенина Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е лесно да се избледи. DIY може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична wallидна декорација. Совршено за роденден, свадба, ден на таткото, Денот на мајката, Велигден, Божиќ, Денот на благодарноста, одличен подарок за пријатели, семејство, итн. Убава wallидна декорација за дома или продавница. Ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнеме што е можно поскоро и ќе ви дадеме совршено искуство за купување. Вашето задоволство е нашата најголема мотивација. Хемиска ткаенина. Калта за дупчење има силна вискозност, не е лесно да се испадне и има светли бои и не е лесно да се избледи. DIY може да ја подобри вашата практична способност, моделот е модерен, а готовиот производ ќе биде одлична wallидна декорација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат