.

.

Whyhkj 100pcs 7mm црн шик рит -пирамида брза ритам столпчиња глам карпести велосипедисти нокти за кожни украси за кожа

Whyhkj 100pcs 7mm црн шик рит -пирамида брза ритам столпчиња глам карпести велосипедисти нокти за кожни украси за кожа

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Пакетот вклучува : 100 парчиња 7мм црна шила за забивање пирамида за брза ритам за да ги задоволи вашите потреби Висок квалитет : Алуминиумски материјал, висок квалитет и светли бои. Дизајн на заниткување, повеќе одговара, не е лесен за паѓање. Кожни закрпи работат на ткаенина или кожа и се посилни од ноктите на канџи. Ако сте готски обожавател, треба да се покажете. Ако сте рок фанатик, потребни ви се овие панк -костуми за забивање капачиња за да заблескаат за време на концертот. Лесно за инсталирање : Сè што треба да направите е да удрите дупки, да ставите навртки, допрете, а потоа да инсталирате. Применливо за кожа или ткаенина со дебелина што не надминува 5мм. Овие украсни столпчиња се совршени за ремени, кожни јакни, велосипедисти опрема, рачни ленти, јаки за кучиња, секаков вид занаетчиски проект и многу повеќе. Пакетот вклучува : 100 парчиња 7мм црна шила за забивање пирамида за брза ритам за да ги задоволи вашите потреби. Висок квалитет : Алуминиумски материјал, висок квалитет и светли бои. Дизајн на заниткување, повеќе одговара, не е лесен за паѓање. Кожни закрпи работат на ткаенина или кожа и се посилни од ноктите на канџи. Ако сте готски обожавател, треба да се покажете. Ако сте рок фанатик, потребни ви се овие панк -костуми за забивање капачиња за да заблескаат за време на концертот.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат