.

.

Тепих за Бања фенгфанг на љубовта-Гумен Нелизгачки Брз Сув Супер Абсорбента Тенки Теписи За Бања Се Вклопуваат Под Вратата-Душеци За Бања Што Се Перат-Тепих За Туши

Тепих за Бања фенгфанг на љубовта-Гумен Нелизгачки Брз Сув Супер Абсорбента Тенки Теписи За Бања Се Вклопуваат Под Вратата-Душеци За

DEN 0.33
Залиха
Достапно за нарачка

Подлогата што не се лизга има површински слој изработен од ПВЦ и гумена подлога што цврсто ги фаќа влажните и мазни подови без да се лизга или навива, минимизирајќи го ризикот од лизгање и паѓање,особено за деца и постари лица Подлогата што не се лизга може брзо да ја апсорбира водата на површинскиот слој,правејќи го подот сув и одржувајте го вашиот дом удобен и чист. Нелизгачката подлога користи нова технологија за производство на пвц материјали, што ги прави поапсорбентни и суви побрзо од другите душеци, а дното против лизгање ја зафаќа земјата, што ги прави побезбедни и попрактични. Нелизгачката подлога е лесна за чистење и секојдневно одржување, доколку е покриена прашина ,ве молиме ослободете се директно со правосмукалка. Ако е помалку валкано, само исчистете го со четка или сунѓер. Ако има дамка, користете само малку детергент за да ја исчистите, а потоа исушете ја во сенка. Подлогата што не се лизга не е само подлога за капење, таа е повеќенаменска,можете да ја користите секаде каде што е лесно да се навлажни, може да биде подлога за перење, кујнска подлога, подлога за миленичиња, подлога за биро, подлога за мијалник etc.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат